Contactadressen

/Contactadressen
Contactadressen 2018-11-28T15:07:33+00:00

Binnen de  Bron Groep is het afgelopen jaar hard gewerkt aan de verhuizing van onze hoofdvestiging van Valkenburg naar Uithoorn. Hierbij hebben we ook de productie verplaatst, gemoderniseerd en uitgebreid. Hieronder vindt u een overzicht van de contactpersonen en de bewerkingen per vestiging.

Combinatie-orders van lamineren/spot uv met foliedruk kunnen via Uithoorn worden aangemeld.

Bron Groep Uithoorn (hoofdvestiging)
Nijverheidsweg 8, 1422 DP Uithoorn
tel. 071 – 535 98 00 | fax 071 – 531 70 20 | e-mail uithoorn@bron-groep.nl

Bron drukwerkveredeling | Romeyn Stansen en Foliedruk | dfp digital foil printing

Bewerkingen: lamineren (waterlijm en thermo) | all-over UV lak | dispersielak | foliedruk/preeg/digitale foliedruk

Contact:
Offertelijn lamineren, (spot)lakken | 071 – 535 98 27
Offertelijn foliedruk | 0297 – 54 08 80
Planning | planning@bron-groep.nl, 071 – 535 98 28
Expeditie | expeditie@bron-groep.nl, 071 – 535 98 14
Guus Kil, directeur | guus.kil@bron-groep.nl, 06-51407439
Ivar van Houts, vestigingsleider | ivar.vanhouts@bron-groep.nl, 06-15329230
Joop Romeijn, digital foil printing | joop.romeijn@bron-groep.nl, 06-53673205


Bron Zaanstad,
Soldaatweg 30, 1521 RL Wormerveer
tel. 075 – 641 92 16 | fax 075 – 641 92 17 | e-mail: zaanstad@bron-groep.nl

Bewerkingen: lamineren (waterlijm en thermo) | all-over UV lak | uitgespaard UV lak | spot UV lak
Contactpersonen: Frans Dekker, Rudy Brouwer


Bron Hengelo,
Aquamarijnstraat 95, 7554 NN Hengelo
tel. 074 – 250 59 91 | fax 074 – 250 59 79 | e-mail: hengelo@bron-groep.nl

Bewerkingen – Lamineren (waterlijm en thermo)
Contactpersoon – Freddy Obermann

Bron Soest, Oostergracht 16, 3763 LZ Soest
tel. 035 – 601 65 51 | fax 035 – 601 59 23 | e-mail: soest@bron-groep.nl

Bron Specials, Oostergracht 12, 3763 LZ Soest
tel. 035 – 751 73 31 | fax 035 – 601 59 23 | e-mail: specials@bron-groep.nl

Bewerkingen: lamineren (waterlijm en thermo) | spot UV lak | lamineren vanaf de rol+sheeteren
Contactpersonen: Henk de Graaf, Ivo Hoving

Verkoop – Verkoopleider: Henk Mak | henk.mak@bron-groep.nl, 06-53418776
Marco van Uden (projecten en Bron Specials) | marco.vanuden@bron-groep.nl, 06-53329042
Joop Romeijn (foliedruk en digital metal) | joop.romeijn@bron-groep.nl, 06-53673205